Rośnie zadłużenie Polaków, co trzeba robić?

Przez ostatnie 30 lat trudno było żyć Polakom w dobie zmieniających się  warunków życia. Polacy zaczęli się zadłużać. Co trzeba zrobić, gdy pętla zadłużonego się zaciska mówi webinar:

https://www.youtube.com/watch?v=XYvb26tAkss

nagrany webinar odszkodowania2.0 9.11.2018

Unikalność firmy Sky Way na rynku światowym dzięki obecności na targach Innotrans w Berlinie i następnym spektakularnym wydarzeniom!

Kolejna udana prezentacja firmy Sky Way- nowoczesny transport odbyła się na targach Innotrans w Berlinie w dniach 18-21.09.2018.

Międzynarodowa wystawa InnoTrans to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży transportowej. W br zaprezentowało się ok. 130 światowych premier w dziedzinie technologii transportowych. Ekspozycja objęła nowe modele taboru na szynach i komunikacji bezdrogowej, innowacyjne pojazdy do transportu kontenerów, samochody osobowe, pociągi regionalne, samochody piętrowe, tramwaje, urządzenia: do metra, naprawy pociągów, czyszczenia taboru, pociągi ewakuacyjne, lokomotywy hybrydowe, pociągi motorowe i wiele innych.

SkyWay transport dostarczył do InnoTrans-2018 nowe próbki taboru – szybkobieżne unibus i osiemnastoosobowe unicar . SkyWay prezentował się okazale wśród innowacyjnych projektów na tej wystawie – Ostatnim razem firma SkyWay przedstawiła swoją wizję przyszłości w Mobility Lab Vision , wraz z takimi projektami jak Hyperloop, Moon i NEXT. Czytaj dalej Unikalność firmy Sky Way na rynku światowym dzięki obecności na targach Innotrans w Berlinie i następnym spektakularnym wydarzeniom!

Ostatni gwizdek do zakupu akcji na 10 etapie projektu Sky Way jeśli ktoś jeszcze nie zakupił, lub zakupił za mało!

Projekt Sky Way -nowoczesny transport rozwija się na całym świecie. Technologia przyjazna dla otaczającej nas przyrody. Poziom hałasu ograniczony do 40 decybeli, co odpowiada połowie natężenia hałasu emitowanego przez tramwaje. Linie Sky Way nie wymagają zniszczenia ogromnej ilości hektarów ziemi przez zalanie ich betonem i asfaltem. Nie ma potrzeby budowania bardzo kosztownych mostów, wiaduktów, estakad. Lekka konstrukcja Sky Way jest ekonomiczna, praktyczna i efektowna. Transport uniesiony 10 m nad ziemię staje się bezkolizyjny. NIE ZABIJA, NIE MA WYPADKÓW. Napęd urządzeń jest automatyczny, energia napędu czerpana z baterii słonecznych i wiatraków. Czytaj dalej Ostatni gwizdek do zakupu akcji na 10 etapie projektu Sky Way jeśli ktoś jeszcze nie zakupił, lub zakupił za mało!