SkyWay -kryptowaluta

Grupa spółek SkyWay prowadzi kampanię „Reinvestment and Repurchase”, w ramach której pierwsi inwestorzy projektu SkyWay będą mieli możliwość sprzedaży części udziałów inwestycyjnych lub wymiany na tokeny – w ten sposób Sky Way wyraża wdzięczność tym osobom, które wspierały technologię już na samym początku jej rozwoju. Jesteś na liście uczestników tej akcji. Będziesz mógł wymieniać akcje inwestycyjne w wysokości do 100 000 na tokeny SkyWay.

Aby poznać szczegóły i warunki wymiany akcji inwestycyjnych SkyWay, odwiedź oficjalną stronę internetową projektu SkyWay !.- wskazuje Grupa spółek SkyWay

Zgodnie z warunkami promocji, oferta ta może być używana wyłącznie przez grupę inwestorów, którzy posiadają akcje własne przed premierą akcji za pośrednictwem oficjalnej strony grupy spółek SkyWay.

Z tego powodu fundusz Sky Way Invest Group prowadzi ankietę wśród swoich klientów, aby zbadać zapotrzebowanie na tę promocję.

Celem ankiety jest znalezienie liczby klientów SWIG, którzy są gotowi reinwestować akcje zwykłe SkyWay przed pierwszą ofertą IPO w tokeny i wziąć udział w odkupieniu akcji własnych przed wprowadzeniem IPO.

Ważne! Wypełnienie ankiety nie oznacza udziału w promocji, tylko badanie zapotrzebowania na tę promocję.

Andriej Fedorowicz powiedział, że kto zgłosi gotowość wymiany ( na SWIG ) będzie musiał zarejestrować się w Sky Way RSW. W naszej strukturze pojawia się możliwość teraz zarejestrować partnerów, którzy jeszcze nie mają swoich kont w RSW i podarować im 25$ .

Wykup dotyczy pierwszych 5000 inwestorów z lat 2013 – 2014r. Jest to przedsprzedaż przed wejściem na na giełdę kryptowalut. Nie jest określona cena tokena. Akcje można sprzedać za 0,01$ za 1 akcję. Np. 10 000 akcji = 100$.

Sky Way jest i będzie! Obecnie stosowane są ograniczenia w przekazywaniu informacji na temat strategii rozwoju technologii. Bardzo oczywistym stał się argument, że wielu inwestorów nie zapoznaje się z nowościami prezentowanymi przez FIRMĘ, natomiast szczegółowo analizują je konkurenci.

Generalni Dyrektorzy i Liderzy Sky Way prowadzą ważne rozmowy biznesowe na temat budowy tras Sky Way na całym świecie. Podstawowa zasada przestrzegana w Sky Way to – jeżeli partner biznesowy jest zainteresowany projektem to zapraszamy GO do zainwestowania w rozwój technologii Sky Way. Do tej pory było składanych wiele deklaracji finansowych na różne bardzo wysokie kwoty. Sky Way oczekuje na udział oferentów w wykupie udziałów Sky Way. Ważna informacja dla inwestorów! Anatolij Edwardowicz Yunitskyi oświadczył, że jeżeli nawet dojdzie do inwestycji w technologię Sky Way dużych graczy rynkowych i zamknięcia ostatniego – 15 etapu rozwoju – to udziały będą sprzedawane jeszcze przez okres 2 do 3 miesięcy. NIE DŁUŻEJ.

Sky Way przeznaczy 20% swojego dochodu ze sprzedaży technologii, usług i produkcji na podział wśród inwestorów. Każdy kto zakupi akcje do momentu zakończenia sprzedaży lub zamknięcia 15 etapu rozwoju firmy będzie otrzymywał dywidendy naliczane z realizacji wszystkich projektów na świecie. Tym samym wysokość dywidend i wartość akcji są związane z poziomem realizacji inwestycji.

Żródło/ Moja strona. SkyWay Rsw. SkyWay investgroup

https://www.facebook.com/corpsw/videos/1947908638842722/UzpfSTEwMDAwODI1MDUxNDk5OToyMjkxMTIzMTY0NTA2MDEy/?q=stanis%C5%82aw%20micha%C5%82%20g%C5%82adysz

Autor: Łucja Bałaban

Nazywam się Łucja Bałaban i witam Cię na moim blogu, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu profesjonalnego marketingu internetowego . Jestem przekonana, że miło tu spędzisz czas i dowiesz się wielu wartościowych rzeczy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia, Łucja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.