Sky Way umacnia swoją pozycję potentata w technologii transportu na najbliższe lata

15 listopada 2018 r. korespondenci japońskiej telewizji TV Tokyo Corporation odwiedzili organizację projektu SkyWay . Podczas wizyty japońscy korespondenci odwiedzili biura projektowe, produkcję eksperymentalną i EcoTechnoPark na Białorusi, gdzie pokazano im pracę zespołów transportu ciągłego i infrastruktury. 

Odwiedzający z Japonii poznali technologię SkyWay na wystawie InnoTrans 2018, która odbyła się we wrześniu 2018 roku. To tam przedstawiciele TV Tokyo jako pierwsi docenili flagowy model serii SkyWay – szybki unibus zdolny do przewożenia pasażerów z prędkością do 500 km / godzinę .

EkoTechnoPark na Białorusi służy testom, certyfikacji pojazdów i tras dla warunków klimatycznych zbliżonych do naszej strefy klimatycznej, w której jest Polska.

Przygotowania do budowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczęły się wiosną 2018 roku. W ramach prac przygotowawczych do tworzenia złożonych zintegrowanych tras Sky Way powstał projekt centrum innowacji dla terenów tropikalnych w tym trzy stanowiska testowe, taboru towarowego i pasażerskiego, jak również infrastruktury drugiej kondygnacji – stacje, magazyny, przełączniki toru, kontroli, inteligentny system bezpieczeństwa, zasilania i komunikacji.

W tym samym czasie miały miejsce liczne aprobaty i zatwierdzenia władz lokalnych, zamówienia na roboty budowlane i instalacyjne, sprzęt i projekty specjalne zostały umieszczone nie tylko w ZEA, ale także w kilku krajach na kilku kontynentach.

Centrum Technologii Sky Way jakie powstaje w Emiratach Arabskich ma ogromne znaczenie dla rozwoju transportu w tropikalnej strefie klimatycznej. Warunek Rządu Emiratów Arabskich jest prosty. Sky Way ma zademonstrować skuteczność technologii w panujących tam warunkach. Wysokie temperatury, silne burze piaskowe, wysokie zasolenie – degradują konstrukcje stalowo-betonowe, powodują korozję, a Sky Way zaprezentuje swoją wysoką niezawodność. Automatycznie to otworzy inne rynki, jak Afryka, Brazylia, Australia, itp.

Instytut Sky Way jaki powstaje ZEA będzie kształcił inżynierów niezbędnych dla rozwoju technologii na tym specyficznym rynku. Tworzy się prosta droga do realizacji setek projektów przygotowywanych w tych regionach, wysokich dochodów dla Sky Way i dywidend dla inwestorów. Sprzedaż biletów dla pasażerów będzie tylko drobnym dodatkiem do przewidywanych dochodów.

Celem generalnym grupy spółek Sky Way jest sprzedaż technologii i budowa tras na całym świecie. Sky Way umacnia swoją pozycję potentata w technologii transportu na kolejne 100 – 200 lat.

O wielkiej konstrukcji SkyWay w Zjednoczonych Emiratach Arabskich z pierwszej ręki w komentarzu wideo generalnego projektanta Anatolija Junitsky’ego.

http://rsw-systems.com/news/uae-video?lang=ru

Żródło: Moje konto SkyWayrsw , SkyWayinvestgroup

Autor: Łucja Bałaban

Nazywam się Łucja Bałaban i witam Cię na moim blogu, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu profesjonalnego marketingu internetowego . Jestem przekonana, że miło tu spędzisz czas i dowiesz się wielu wartościowych rzeczy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia, Łucja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.