Sky Way nie czeka, Sky Way robi swoje!

Technologia SkyWay przyjmuje się na całym świecie, w Polsce nieznana, godna rozpropagowania.

Polacy zajęci utrzymaniem miejsca pracy ,utrzymaniem rodziny , konfliktami prawnymi w każdym aspekcie życia społecznego i politycznego w Polsce, niedowierzają SkyWay , z powodu rewolucyjnych rozwiązań.

Firma rozwija się dynamicznie i poprzez Crowdfunding udziałowy przyciąga wiele prywatnego kapitału inwestycyjnego, za który każdy inwestor otrzymuje odpowiedni pakiet udziałów z bardzo dużym upustem na start.

Czy potrzebna lepsza motywacja do inwestowania w Sky Way? Mocni w budowie struktur mogą zarobić ogromne pieniądze i zabezpieczyć swoją przyszłość stale rosnącymi dochodami z tytułu wypłaty dywidend, z projektu jaki zmieni świat transportu na zawsze!

Sky Way daje nam argumenty aby mówić DOBRZE o nowoczesnej technologii w każdym miejscu. Transport na świecie wymaga zmian dla dobra nas żyjących obecnie i przyszłych pokoleń. Ekonomiczna oferta dla inwestorów Sky Way może nie powtórzyć się w jednym stuleciu. Propagowanie idei SkyWay i wzbudzenie zainteresowania to sukces każdego znas! 

W dniu 1 października 2018 r. kamień węgielny został wmurowany pod budowę projektu SkyWay w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Dubaj).

Obecnie, aby SkyWay wprowadzić do Polski , grupa inicjatywna winna umówić się z głównym projektantam i twórcą projektu, Anatolijem Edwardowiczem Ynitskym za pośrednictwem kolegi Stanisława Michała Gładysza, który na Targach Innotrans w Berlinie w dn 18-21.09. 2018 zdobył pełnomocnictwo do wprowadzenia technologii SkyWay na teren Polski.

Sky Way jest w centrum zainteresowania otwartych na nowoczesne rozwiązania środków transportu. Wielkie uznanie dla polskich rozwiązań w zakresie budowy dróg i autostrad jednak powielamy stare rozwiązania, co nie jest optymalną drogą do V etapu rozwoju technologicznego ! Ponosimy ogromne i nieefektywne koszty rozwoju transportu. Zanieczyszczamy środowisko i zalewamy betonem miliony hektarów  ziemi w kraju i na świecie.

Twarzami Holdingu Sky Way są wielcy ludzie z życzliwym i przyjaznym nastawieniem. Zdjęcia z targów Innotrans w Berlinie w dn 18-21.09.2018 przedstawiają kilkoro z nich :

Na zdjęciach wyżej A.E Ynitsky, główny projektant i twórca SkyWay z  kolegą Stanisławem Michałem Gładyszem, inwestorem SkyWay z Polski.

Siergiej Sibiriakov Dyrektor Generalny Sky Way Capital, lider, specjalista d/s ekonomi i technologii Sky Way, mówca – motywator. Obok Stanisław Michal Gładysz

Mila Serdiukova specjalista technologii Sky Way, liderka SWIG, mówca-motywator. Obok Stanisław Michal Gładysz. 

Michael Kirichenko – specjalista od mediów – radia i telewizji, dziennikarz, muzyk. Jego głos zna cały świat ponieważ komentarze do filmów Sky Way robi Michael. Również można usłyszeć doskonałe interpretacje wokalne największych perełek muzyki poważnej w jego wykonaniu. Obok Stanisław Michal Gładysz.

Andriej Fedorowicz Howratov Generalny Dyrektor Sky Way Invest Group, specjalista d/s marketingu sieciowego i inwestycji, lider, mówca – motywator. Obok Stanisław Michał Gładysz

 

Armand Murnieks Lider Global Transnet UK, specjalista technologii Sky Way, motywator. Obok Stanisław Michał Gładysz

Szybki unibus SkyWay został pokazany społeczeństwu nie tak dawno temu, zaledwie w trzeciej dekadzie września 2018. Z wdrożeniem było trochę problemu , dlatego A.E,Ynitsky się rozczulił.

Wpis został dokonany na podstawie zdjęć z wystawy Innotrans w Berlinie w dniach 18.09.2018. Zródło Facebook grupa: SkyWay RSW,SWIG,Capital

Autor: Łucja Bałaban

Nazywam się Łucja Bałaban i witam Cię na moim blogu, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu profesjonalnego marketingu internetowego . Jestem przekonana, że miło tu spędzisz czas i dowiesz się wielu wartościowych rzeczy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia, Łucja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.