Przejście na 13 etap inwestycji SkyWay zaplanowane na 12 grudnia 2018r.

Grupa spółek SkyWay zapowiada pomyślne zakończenie 12. etapu rozwoju i przejście do 13 etapu. Przejście na nowy etap rozwoju nastąpi 12 grudnia 2018 r. o godzinie 23,59 czasu moskiewskiego i będzie towarzyszyć obniżenie obecnego rabatu.

Ważne: obecna faza rozwoju projektu i inicjowanie nowych obszarów działalności warunkują wzrost atrakcyjności inwestycyjnej grupy spółek SkyWay. Biorąc pod uwagę tę okoliczność i działając w interesie inwestorów, kierownictwo podjęło decyzję o stopniowej redukcji rabatu. Pod tym względem 13 etap zostanie podzielony na kilka podetapów, w ramach których efektywna zniżka będzie stopniowo zmniejszana. Dzięki temu firma zapewnia inwestorom możliwość bardziej elastycznego planowania własnej strategii inwestycyjnej.

Fakty degradacji matki ziemi są przerażające: zwierzęta i rośliny wymierają tysiąc razy szybciej niż naturalnie. 90% Wielkiej Rafy Koralowej obumiera lub jest już całkowicie martwe. A ryby uzależniły się od jedzenia plastiku, którym przepełnione są oceany. 

15 tysięcy naukowców ogłosiło „alarm dla ludzkości”: nasza planeta nie wytrzyma, jeśli nie przestaniemy jej zanieczyszczać. 

Źródło publikacji: http://rsw-systems.com/news/new-stage13-of-velopment
© http://rsw-systems.com/

Autor: Łucja Bałaban

Nazywam się Łucja Bałaban i witam Cię na moim blogu, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu profesjonalnego marketingu internetowego . Jestem przekonana, że miło tu spędzisz czas i dowiesz się wielu wartościowych rzeczy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia, Łucja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.