Nowoczesny, bezpieczny transport Sky Way

Polski świat internetu, aż huczy na temat SkyWay, nowoczesnego transportu 21 wieku. Może nie znasz, proszę zapoznaj się z nim, zobacz filmy!

Bezpieczny transport Sky Way to największy techniczno-ekonomiczny projekt na świecie. W dobie dynamicznych zmian technologicznych nastąpi radykalna redukcja zatrudnienia. Miliony ludzi inwestujących w Sky Way mogą zabezpieczyć siebie i swoje rodziny. Nikt jeszcze nie podjął tak ważnego tematu dla naszej planety, jak rozwiązanie ogromnego problemu transportu ludzi i towarów. Skala potrzeb zapewnia powodzenie projektu. Determinacja twórców Sky Way jest gwarancją inwestycji.

Projekt nowoczesnego transportu SkyWay rozpoczął Anatolij  Unitsky wywodzący się spośród inżynierów kosmosu 40 lat temu, zarejestrowany został na Białorusi w 2015 r jest intensywnie wdrażany na całym świecie poprzez zatrudnionych wyspecjalizowanych marketingowców. Projekt podzielony został na 15 etapów, właśnie jesteśmy na 10 tym etapie. 10 etap miał trwać krótko, trwa od 23 września  2017 r. Obecnie technologia  Sky Way jest w końcowych stadiach projektowania i testowania przed wejściem na rynek.

Projektowana trasa SkyWay to  Londyn – Tokio,  Polska leży na trasie, naturalną koleją rzeczy będzie sprowadzenie technologii SkyWay do Polski. Sky Way zniesie granice miedzy krajami, tak jak to zrobił internet i SkypeZainwestowanie na  3 platformach, lub na jednej z nich : rsw, investgroup i capital  w pakiety akcji, podczas gdy certyfikacja urządzeń jeszcze trwa , powoduje udział inwestora w dywidendach ze wszystkich budów Sky Way na całym świecie!  Budujemy największy techniczno-ekonomiczny projekt na świecie.

Korzyści płynące z  technologii Skyway są unikatowe:  będziemy mieć zabezpieczoną ekologię, bezpieczny transport oraz nową ekonomię na Planecie. Wchodzą takie technologie i rozwiązania, że za 15-20 lat, człowiekowi już kierownica do kierowania pojazdem  będzie zbędna.  Technologia SkyWay będzie mieć własną energię produkowaną przez wiatraki i systemy solarne montowane na trasie, a nadwyżka energii ok 70-80% będzie sprzedawana do sieci. Technologia SkyWay będzie dawała ludzkości transport nowej generacji, energię odnawialną oraz internet, a wszystko to będzie zamontowane w torach, po których będą jeżdzić pojazdy .

W SKY WAY będą : własna  kryptowaluta z własnym BTC ,własne karty bankowe , własny IPO. IPO to Pierwsza oferta publiczna– dotycząca określonych papierów wartościowych, przygotowanie prospektu emisyjnego i postępowanie przed instytucją nadzorującą dopuszczenie do obrotu .

W internecie  odbywają się międzynarodowe webinary SKY WAY INVEST GROUP, na których prezentują się liderzy z wielu krajów świata i liderzy departamentów Sky Way.

Andriej Hovratow  na webinarze SkyWay powiedział: Sky Way w 2018 roku będzie rozwijał się 10 x szybciej, jak w roku 2017r. Planuje się osiągnięcie statusu KONSULTANT przez 10 000 inwestorów. Zmierzamy do jak największej liczby inwestorów i partnerów.

Andriej Hovratow uzyskał zgodę od dr. Anatolija Yunitskiyego na zajęcie się i wprowadzenie w SWIG kryptowaluty. Po konferencji ze specjalistami kryptowalut prowadzone sa prace nad wprowadzeniem tego systemu w SWIG. Sky Way pracuje nad zabezpieczeniem kryptowaluty technologią Sky Way i budowami linii Sky Way dla uzyskania jej stabilności.

Łucja Bałaban

Autor: Łucja Bałaban

Nazywam się Łucja Bałaban i witam Cię na moim blogu, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu profesjonalnego marketingu internetowego . Jestem przekonana, że miło tu spędzisz czas i dowiesz się wielu wartościowych rzeczy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia, Łucja

Jedna myśl na temat “Nowoczesny, bezpieczny transport Sky Way”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.