Nowa droga cywilizacji- kosmiczna, dzięki Sky Way.

Anatolij Edwardowicz Yunitskyi geniusz, lider, twórca technologii Sky Way – proponuje NOWĄ DRGĘ ROZWOJU NASZEJ CYWILIZACJI!!! Inwestorzy Sky Way po wejściu Holdingu na Giełdę Miedzynarodową w wielu przypadkach staną się milonerami. Jednym z nich będzie Naczelny Dyrektor Sky Way – jak mówi na filmie. W najbliższych 10 latach będą wsród nich miliarderzy.

Streszczenie treści wypowiedzi: Sky Way przygotował grunt do zawarcia kontraktów na 100 miliardów $. Holding na IPO wejdzie z ceną udziałów – minimum 1$. Wielu inwestorów stanie się milionerami , a za 10 lat miliarderami, wśród nich będę i ja (Anatolij Edwardowicz Yunitskyi ). Wszystkie moje zarobione pieniądze przeznaczę na program Space Way. (wyniesienie ludzi i towarów oraz ciężkiej produkcji przemysłowej na orbitę Ziemi ).

JEŻELI TEGO NIE ZROBIMY TO CYWILIZACJA ZGINIE!

Przewidywany koszt programu Space Way to 1 trylion $. Są to dwa budżety USA. Dla cywilizacji to grosze. USA i Rosja oraz inne kraje nie wykazują zainteresowania sfinansowaniem tego programu.

Ja , Anatolij Edwardowicz Yunitskyi – zrobię to. Ratunkiem dla nas jest żyć bez konfliktów, żyć w sferze stworzonej przez BOGA. Jestem przekonany, że nie jesteśmy sami w kosmosie! Zastanawiałem się, dlaczego nie możemy nawiązać kontaktu z inną cywilizacją. Problem w tym, że to ONI nie chcą kontaktu z dzikusami!. Tracimy tryliony $ aby zabijać jeden drugiego, brat brata!!!

Pełna realizacja programu Space Way pozwoli naszej cywilizacji stać się cywilizacją kosmiczną. Dzisiaj jeszcze nią nie jesteśmy.

https://www.youtube.com/watch?v=0BWX3vdfX8I&fbclid=IwAR3Uo0KEvnIUU831ZtsNYUgaH97FG-pkFkIDElPOUd-zePnbqpjour_RTRI

Żródło: www.skywayinvestgroup

Autor: Łucja Bałaban

Nazywam się Łucja Bałaban i witam Cię na moim blogu, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu profesjonalnego marketingu internetowego . Jestem przekonana, że miło tu spędzisz czas i dowiesz się wielu wartościowych rzeczy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia, Łucja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.